| marcelyny a întrebat:

De ce i-mi apare voce si video blocat in yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Nu e bug. e din cauza antivirusului. am citit intr-o intrebare aseara. daca ai antivirs 2013 este din cauza lui are o setare la firewall. asa am si eu dar nu am gasit-o pana acum. problema este ca daca nu gasesti setarea respectiva nu instala alt asa zis antivirus pentru un rahat de call sau videocall la mess pentru ca o sa iti strici calcu. sper sa iei in considerare ce ti-am zis

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Probabil e ceva bug din messenger. Încearcă o reinstalare a aplicației poate problema va dispărea.Succes