| DaRyUsSyK a întrebat:

De ce imi apare pe desktop asta http://imageshack.us/photo/my-images/46/errorba.jpg/ imi puteti spune din ce cauza si cum as putea sa o rezolv? funda. :*

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce ai conectat la pc de iti apare asta? Un alt monitor,un telefon,un aparat foto, o imprimanta, scaner? Trebuie sa intri in Control Panel la Hardware si sunete->Dispozitive si imprimante ->aici click dreapta pe dispozitivul care iti emite acest pop-up ->Event Tab (fila evenimentelor) si schimbi cu alt program sa ti se deschida.

| DaRyUsSyK explică:

Uite un id sa vb. daryussyk@yahoo.com