| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi da eroare cand instalez direct x la jocul ford racing off road, dar jocul merge? De ce imi da aceasta eroare cand am refacut windows-ul? Dar la pes 2010?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu tine de subiect, dar ar putea ca cineva sa-mi raspunda si la intrebarea mea (pe care TPU nu ma lasa s-o public din motive necunoscute)?
Intrebare: Cineva mi-a zis ca daca downloadez multe lucruri inr-o zi de pe net, atunci voi plati in plus pe langa abonament.
Este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu tine de subiect, dar ar putea ca cineva sa-mi raspunda si la intrebarea mea (pe care TPU nu ma lasa s-o public din motive necunoscute)?
Intrebare: Cineva mi-a zis ca daca downloadez multe lucruri inr-o zi de pe net, atunci voi plati in plus pe langa abonament.
Este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu tine de subiect, dar ar putea ca cineva sa-mi raspunda si la intrebarea mea (pe care TPU nu ma lasa s-o public din motive necunoscute)?
Intrebare: Cineva mi-a zis ca daca downloadez multe lucruri inr-o zi de pe net, atunci voi plati in plus pe langa abonament.
Este adevarat?

| Lalalalalalaallalalallal231234141 a răspuns:

Depinde ce windows ai