| yoonny a întrebat:

De ce imi sta calculatorul pornit doar 5 minute, apoi se opreste?

funda

ce ii pot face?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Se poate sa-ti trimita si daca nu vorbesti cu el. Trebuie doar sa iti stie ip-ul sau mac-ul sau adresa la care locuiesti si firma de la care ai net. Virusii se pot trimite si daca ai calculatorul oprit(trebuie doar sa fie conectat la net ). Doar ca sunt putini care stiu sa faca asta.Iar cei ce stiu, nu cred ca se complica pentru nimic.Adica,ce ar avea de castigat? Daca vrea sa se razbune, iti da un overclock la placa si iti arde procesorul in cateva minute. Dar nu vad de ce ar face cineva asta. Nu te mai gandi ca e virus, verifica-ti componentele din el, daca functioneaza optim.

33 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns (pentru alecx4music):

Eu nu am insinuat nicaieri ca ma ocup cu asa ceva. Daca stiu 100 de metode de a omori un om, nu inseamna ca si fac asta. Doar vorbeam despre...

| alecx4music a răspuns (pentru SmokeyEye):

Nu stiu de ce, dar am impresia ca nici acum nu si-a rezolvat problema... Poate ne spune chiar el...

| SmokeyEye a răspuns (pentru alecx4music):

Da, ca e mereu conectat pe TPU de la vecinul, in caz ca il ajuta cineva. Mai degraba apelezi la un prieten habarnist, ii dai o bere si iti rezolva problema.