| KMaddieK a întrebat:

De ce la anumite persoane pe fb nu imi apare butonul de "adauga", avem prieteni in comun si nu am trimis prea multe cereri?

4 răspunsuri:
| Bufferia a răspuns:

Persoana respectiva are prea multi prieteni si nu mai poate accepta ....cred .....sau prea multe persoane i-au trimis cerere

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru că persoana respectivă și-a setat să nu primească cerere de la oricine. Doar anumite persoane îi pot da cerere de prietenie.

| KMaddieK explică (pentru verdikt):

Am aflat deja, atunci cand ii dai unei persoane cerere si ea o sterge ii va aparea un buton "seteaza ca spam" prin care te "blocheaza" Sa ii mai dai cereri. Incerca si tu happy