| Jigokunokishi a întrebat:

Salut, de ce nu imi apare, pe Facebook, optiunea de a adauga la prieteni o persoana cu care am 15 prieteni in comun? Acelasi oras.

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca i-ai mai trimis cerere de prietenie si ti-a respins-o, butonul de adaugare prieten dispare pentru tine o perioada de 1 an, chiar daca el si-a setat sa poata primi cereri de la toata lumea.
In acest caz singura posibilitate de a-l avea la prieteni acum e ca el sa-ti trimita tie cerere de prietenie.

| Goete a răspuns:

De ce nu vorbesti personal cu acest "prieten"?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Poate că acea persoană și-a setat să nu mai primească cereri, doar să dea.

| Șurubelniță a răspuns:

A dezactivat opțiunea de a primi cereri de prietenie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Șurubelniță):

Nu exista decat setarea "toata lumea " si "prietenii prietenilor". Un prieten comun ar trebui sa aiba vizibil butonul de adaugare in lista de prieteni

Eroare la Facebook. Report la Facebook.