| Bogdan_Candea_1991 a întrebat:

De ce la un ipod nano 5th second hand il conectez la pc si nu mil vede si la itunes dupa ce deconectez cablul cu ipod-ul imi zice ca ipod-ul este deteriorat si trebuie sa in restaurez, sau daca nu il deconectez si il conectez din nou.astept raspuns.va rog.

ce inseamna restaurare ipod?

1 răspuns:
| MySum a răspuns:

Sine apacat pe home si butonul de oprire, numara pana la 10 si apoi tine apasat doar pe home pana se inegreste ecranul, lefel la aprindere si iti actoalizezi softu din itunes