| DAS a întrebat:

De ce mi-a scazut viteza de download? Inainte descarcam un film cu 7 mb/s iar acum cu max 1mb/s.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Intreaba provaiderul de unde ai net(presupun ca de la RDS, ei sunt tatici in glumite din astea!)

| blablablablabla a răspuns:

|-poate ai prea multe in calculator
||-calculatorul s-a stricat
|||-trebuie sa reinstalezi windows-ul
sau daca nu merg toate astea suna pe cine-va care are stie la calculatoare

| GruB3r a răspuns:

Depinde de unde descarci si eu descarc cate un film sau joc si cu 9 mega si alta data descarcam cu o viteza intre 100-600 kb/s si 600 maxim conteaza si de unde descarci