| introduaicinumele a întrebat:

De ce multi oameni (fani Apple) compara toate telefoanele noi cu iPhone4? O fi iPhone4 misto dar a fost intrecut ca hardware de Samsung Galaxy S. Atunci de ce il mai compara ccu cele noi? Dual-coreurile sunt mult peste capacitatea iPhone-ului: LG Optimus 2X, Samsung Galaxy S II, HTC Sensation, LG Optimus 3D, HTC Evo 3D (doar cateva smartphone-uri cu procesor dual-core mai puternice decat iPhone-ul).

Răspuns Câştigător
| lvl1000 a răspuns:

Iphone, si in general produsele Apple, sunt produse de "fite". Asta nu inseamna ca sunt proaste, ci doar ca pe langa performante o sa platesti si dreptul de a lauda cu ele.
Si dupa ce ai dat o caruta de bani pentru niste performante sub/egale cu ale altor produse mai ieftine doar pentru a fii posesor de I-ceva-, normal ca o sa scoti ochii la toata lumea ce "cool" e IMarul tau.

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iphone e un **** supraevaluat! Nimic mai mult. Toti fraierii care dau bani pe iphone dau bani pe brand in proportie de 70%