| unavaible a întrebat:

De ce nu functioneaza unele jocuri(Temple Run, Subway Surfers) pe Samsung Galaxy Y(S5360)? Pe Google Play imi zice ca dispozitivul meu nu este compatibil cu acele aplicatii. Multimesc anticipathappy

16 răspunsuri:
| Fitzanu a răspuns:

Nu merg deoarece trebuie un android ai bun...am patit si eu.
funda?

| DAnc3 a răspuns:

Nu stiu, poate pentru ca nu sunt compatibile? si eu am tableta cu ultimul android da tot sunt jocuri care nu sunt compatibile.

| Dariuswag a răspuns:

Telefoanele Samsung folosesc aplicatia Java, daca jocurile nu apartin aplicatii Java ele nu pot fi rulate sau jucate.

| MrAlex a răspuns:

Nu inteleg de ce mai intrebi daca iti da "mura in gura". Nu iti merg pentru nu sunt compatibile acele jocuri cu androidul tau! Numai cersiti funda ca se vede urat big grin

| AlexVizitiu a răspuns:

Pai ar putea fii din cauza ca Galaxy Y nu este chiar cel mai performant smarthpone Android, avand un procesor destul de slab.Nu cred ca e vorba de versiunea de Android fiindca Galaxy Y are Android 2.3{sau 2.2?} si pe aceasta versiune merg majoritatea jocurilor.

| xUzZyBoYx a răspuns:

Iti trebuie android si eu am patint la fel crede-ma fundabig grin

| soul2soull a răspuns:

Fa-ti update la 4.0.3 si nu vei mai avea probleme...sau foloseste 1mobile market o ALTERNATIVA FOARTE BUNA la porkaria asta de google play store

| 3dy4zu a răspuns:

Nu merge pentru ca versiunea de android a telefonului tau nu este compatibila cu versiunea pe care o cer acele jocuri.Da-ti un upgrade la android. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| marculescumihai a răspuns:

Doarece versiunea ta de android nu este compatibila

Răspuns utilizator avertizat
| soul2soull a răspuns (pentru andrey1412):

Asa si? ce daca...

| Crazy2001 a răspuns:

Pai da... aplicatiile alea nu-s pentru telefonul tau Cauta mai mult si iti vei gasi si pentru telefonul tau ...mai incearca sa downloadezi dupe Google.play Bafta! Funda? big grin

| Niculae_Lucian_1958 a răspuns:

De ce unele jocuri nu merg pe Samsung galaxi. Minicraft 2