| anonim_4396 a întrebat:

Dc imi zice "Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune" imi da asa la unele jocuri care vreau sa la iau de pe google play de ex:Temple Run,Candy Crush Saga,Trial Xtreme 3, Subway Surfers, etc P.S: am telefon Samsung galaxy mini s5570 versiune 2.3.6

2 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Problema este ca unele jocuri au cerinta minima la versiunea de android. De exemplu nu poti instala real race 3 pe android 2.3. Dar merge real race 2. Cam asta e treaba.

| Aciuan_Bogdan_1987 a răspuns (pentru ZeroDiferit):

Pai, de exemplu, eu obisnuiam sa ma joc Fast and Furious 6: Le jeu, ceva de genul. Acum e Fast and Furious 6: The game. Cand jucam ". Le jeu" imi mergea ok. M-am plictisit de el. Acum cand vreau sa-l joc din nou, imi apare la fel cum i-a aparut lui Anonim. "Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune". Fast and Furious 5: The Game nu cred ca exista. Deci care-i faza? Ce-i de facut?