| elisarktis a întrebat:

De ce nu imi apar toate notificarile pe Facebook? Notificarile de la like-uri nu-mi mai apar, cu toate ca cele de la comentarii primite sau reactii imi apar la notificari. Daca primesc like la un comentariu sau o poza sau postare nu imi apare. Asta se intampla de cateva zile si nu imi dau seama de ce. Atat pe telefon cat si pe calculator. Are cineva idee?

4 răspunsuri:
| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Sunt dezactivate, umbla in setari!

| elisarktis explică (pentru Jora_Alexandruemilian_1990):

Dar nu le-am dezactivat si m-am uitat deja la setari. scrie "all notifications on".

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns (pentru elisarktis):

Incearca la „preferinte pentru notificari"

| Dinita_Paula-Victoria_1955 a răspuns:

Nu i-miapar comentariile la postari.