| Cristian_Cristi_1995_sQ60 a întrebat:

am o problema cu Facebook-ul... Dacă dau like la orice postare sau poza primesc notificări de la postarea respectiva, comentarii, like-uri etc... Exista undeva la setari sa dezactivez funcția asta?

2 răspunsuri:
| Phanto a răspuns:

Cand dai like, cred ca nu, cand comentezi, da, la postarea respectiva ai optiunea "turn off notification for this post".

| Cristian_Cristi_1995_sQ60 explică (pentru Phanto):

Da știu ca atunci când dai comentariu primești automat notificări... Dar eu oricui dau like în 5 minute primesc notificări ca a comentat cineva la poza sau postarea respectiva