| AndreeaM1 a întrebat:

Buna seara tuturor! De ce cand ma imprietenesc cu cineva pe Facebook si primesc diverse reactii si comentarii la imprietenirea cu persoana respectiva nu imi apar notificari legat de asta? De exemplu, daca ma imprietenesc cu x si y imi da ador sa zic si comentariu, mie nu imi apare. Pot rezolva aceasta problema? Ofer funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra sus in dreapta, apasa pe triunghiul cu varful in jos si intra la "Setari"/"Cronologie si etichetare" si la "Confidentialitate" si verifica setarile de acolo sa fie si prietenii. Poate ca ai pus "numai eu".