| jumpper a întrebat:

De ce nu ma pot accesa nici o pagina de web cu un alt browser decat opera mini webnwalk de la cosmote. Am activată opţiunea pe telefon si nu merge decat cu aceasta opera. As vrea sa folosesc si alte browsere ca de ex UCWEB, thea shark sau alte versiuni de opera mini. Am avut wapu unlimited de la Orange activat înainte de cosmote pe telefon si puteam sa le folosesc. Acum nici nu mai pot sa le instalez. Imi afiseaza mesaju probleme cu setările internet sau conexiunea internet. Dar daca intru cu opera mini webn walk merge. Opera mini nu e buna pentru descărcat fişiere si mai ales pe cele mai mari de 1Mb de aceea as vrea sa folosesc alt browser.

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Pentru ca aceasta optiune de la cosmote nu merge pe alt browser decat cel descarcat de la ei pentru modelul respectiv de telefon.

1 răspuns:
| LeGeorge a răspuns:

Nu toate versiunile de OPERA se pot folosi pe telefon.Atat iti pot spune ca altceva nu mai stiu big grin