| coosmin24 a întrebat:

De ce nu mai merge yahoo 8. voua va merge?

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Merge. reinstaleazati-l poate ai luat vreun virus

| cretzufinish a răspuns:

Eu am 10, merge parca sta laughing insa il pastrez ca are alt aspect. Reinstaleaza-ti-l din nou daca vrei tot 8.

| coosmin24 explică:

Am yahoo 10 acum (merge bine), am avut si 9 dar mie nu-mi plac, eu vreau 8 (cel mai bun). Si nu numai mie nu-mi merge, si la alta persoana. Apropo faza cu virusul ''nu am nici un virus'' am dezinstalat iar l-am instalat, am scanat si degeaba.pana la urma o sa raman la 10.:d

| justagirlll a răspuns:

Te referi la messenger?

| adrian_6103 a răspuns:

Nici la mine nu merge, ce are?

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Da, eu am tot yahoo msgr 8 si imi merge foarte bine. Probabil ai calculatorul virusat si ti-au intrat virusi in folderul cu inst. Incearca sa-l stergi si sa il downloadezi din nou de pe net.am patit si eu la fel si a mers.

Pa, pa.

| ionescuadelin a răspuns:

Dawnloadeaza yahoo 11 si merge bine!