| frezza12 a întrebat:

De ce nu merge sa instalez windowsu?
priviti imaginea ce as putea sa fac
poate cineva sa imi raspunda multumesc?

http://s16.postimg.org/iwy9khb45/Untitled.png

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

E amuzant pentru ca asa se intampla de obicei cu cd-urile piratate.

incearca sa instalezi din Boot nu din Windows asa cum faci in imagine

Cand pornesti calculatorul apasa tasta care iti spune sa intrii in Boot. de obicei este F2 sau F12 depinde. Acolo trebuie sa schimbi ordinea de bootare. adica sa muti unitatea CD in cea mai de sus pozitie. Salvezi setarile si iesi. De aici trebuie doar sa urmezi instructiunile de pe ecran