| Clorox a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez cu telefonul la router?
Well, de mers merge, problema este că nu se incarca nimic, pe PC merge perfect, pe telefon nu...
De ce?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da-i o resetare la router, sau daca nu merge asa, conecteaza-te iar cu telefonul la router si sigur o ia.

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Nu, nu a luat-o, am încercat asta de mult timp...

| Fck99 a răspuns (pentru Clorox):

Asa patesc si eu, deconectează-te de pe orice dispozitiv de la internet, si conecteaza-te doar cu telefonul si o sa meargă.

| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca e de la telefon, da-i un restart telefonului si daca tot nu merge du-te cu el la un service ceva.

| Clorox explică (pentru Fck99):

O sa incerc maine, daca merge iti dau funda

| Claudiu1905 a răspuns:

Trebuie sa te conectezi inainte de router, scoti router-ul si bagi telefonul, si daca merge faci rost de un spliter

| Edisor27 a răspuns:

Cred ca e o problema de la router

| octav005 a răspuns:

Scoate routerul din priza. si baga-l din nou.

| Clorox explică (pentru octav005):

Nu merge...

| octav005 a răspuns (pentru Clorox):

Pai ai incercat sa instalezi din nou driverul din router? poate merge.