| TroNic a întrebat:

De ce nu pot instala Google Chrome. Imi da program de instalare Google chrome se initializeaza, astept 2-3 secunde si dispare. sad
Va rog ajutati-ma. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezactivează temporar programul firewall dupa care apucă-te si instalează chrome. Dacă astfel se rezolvă problema, verifică setările de firewall şi asigurăte că este permis chrome.exe. Apoi activează inapoi firewall. Aceasta poate fi o cauza.

| bistrita1984 a răspuns:

In unele cazuri cand iti asemenea erori este vorba despre virusii.