| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa imi fac cont pe instagram utilizand contul de facebook, tinand cont ca username-ul si parola sunt corecte (numele ales de mine e una dintre sugestiile lor iar parola are peste 6 caractere)?

Răspuns Câştigător
| CrezyyKiller a răspuns:

Mai întâi conecteazăte pe facebook
Apoi intră pe instagram, dai să te loghezi cu facebook apoi vei pune un cont yahoo..restul ce mai vrei parola şi username etc.
Dar apoi vei vedea că va trebui să alegi alt username vei alege altul şi apoi dai conect sau ce este
Succes