| nekulla a întrebat:

De ce nu pot sa instalez microsoft office 2007?

4 răspunsuri:
| casperboyy a răspuns:

Pentru a putea da un raspuns veritabil trebuie sa ne spui ce probleme intampini la instalare.

| utilizatortpu a răspuns:

Dacă ai un windows din 2003, normal că nu se pupă. Îţi trebuie un kitt de win din 2007 sau 2008. Dar nu e mai bine să îţi bagi tu un Open Office care este free?! Că dacă e krăkuit nu te văd bine cu un soft piratat la tine în PC. Vezi că începe şi în România ce e în vest. O să trebuiască să arăţi celor de la ORDA, licenţele la orice dacă îţi vine la uşă. Baftă.

| nekulla explică:

Pai ca nu esti inregistrat

| nekulla explică:

Pentru ca nu stiu?