| ღAnaSawakoღ a întrebat:

De ce pe YouTube imi scrie "Videoclipul pe care lati solicitat nu este disponibil". ce ii trebuie? funda! repede si urgent
si filmu e facut de mine si nu pre ma pricep la de asta astepttt reepedee

1 răspuns:
| Lavinia218 a răspuns:

Daca este un vido uploadat de tine. ori nu l-ai uploadat total. ori continutul incalca anumite reguli. sfatul meu este sa il uploadezi din nou si sa te asiguri ca uploadul este complet, daca nici asa nu il gasesti intra in setarile contului tau si asigurate ca este vizibil tuturor, sau eventual citeste regulile de continut al unui vid si vezi daca nu cumva vid tau incalca una sau mai multe reguli. succes!