| carnat666 a întrebat:

De ce se termina widosul o intrebare simpla

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate au un sfarsit.Se termina licenta.Nu tentativa aia de cuvant balmajit de tine.Esti nevoit ca sa il reinstalezi din nou pentru ca vei avea probleme cu el dupa expirarea licentei.

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca nu ai licenta.Descarca-ti o varianta enterprise si o poti folosi legal timp de 360 de zile legal prin comanda rearm.

| Vanqu1sh a răspuns:

CE? straight face

| d3javw a răspuns:

Macar de ai fi avut bunul simt sa cauti pe google cum sa scrie corect.

| crbogdan a răspuns:

Windowsul are o licenta care este valabila un anumit timp de exemplu cumperi windows cu licenta valabila un an de zile sau 2 sau asa mai departe.
Majoritatea au licenta piratata, putini mai dau bani pe licenta si nu ti se termina windowsul ci ti se viruseaza calculatorul si incepe sa iti mearga tot mai rau si daca ai si un calculator mai slab solutia este sa reinstalezi windowsul.