| ILied a întrebat:

De ce spune ca am Mozila pornit? Nu pot sa fac update la Flash Player. Am reinstalat mozila si tot la fel face.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Opresti mozila dupa ce o inchizi normal o inchisi si din procese. si dupa continue la flash player

| Traian a răspuns:

Cand faci update. iti spune ca ai mozila pornit. in acel moment cand iti spune asta inchizi mozila astept cateva secune si porneste automat instalarea. sau update.ul

| SebyXzOnA a răspuns:

Lasa mozila ca nu mai e buna.ia-ti un google chrome ca e bun. aceeasi problema ca tine am avut-o eu la explorer