| Frank51 a întrebat:

De ce tot mereu dupa ce deschid laptopul dupa cam 2 minute un proces svchost imi solicita procesorul? Imi consuma 600-800MB ram, si 25-50% din procesor... Totdeauna il termin, dar asta se intampla de fiecare data. Parca am avut problema asta si in trecut, dar am reinstalat windows-ul, asta vreau sa fac si acum, dar as porni de unde am plecat.

2 răspunsuri:
| AnonyDoge a răspuns:

Download-eaza malwarebytes, avast, rogue killer si adw cleaner si da un scan cu toate 4. fiecare sunt diferite
Iti spun asta ca am avut un cpuminer sub numele de svchost ( nu ar strica daca ai da un scan )

| CPAElites a răspuns:

Ce windows ai?