| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am impresia ca tatal meu imi umbla in calculator cand dorm sau cand nu sunt acasa. Sunt unele lucruri pe care chiar nu vreau sa le vada, sa nu stie de ele. Cum as putea sa fac sa fiu sigur ca ar intra? Odata ce pc-ul este deschis nu pot lasa cursorul mouse-ului intr-un anumit loc.

6 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Arhiveaza acele fisiere cu parola. Schimba parola conturilor tale din online, cum ar fi: Facebook, twitter, insta, Youtube, google etc.
Te descurci tu.

| nitromonkey88 a răspuns (pentru nda):

Nu neaparat sa nu vada fisierele. Sa stiu ca intra, ca sa vorbesc cu el. Ca nu am dovezi clare.

| nda a răspuns (pentru nitromonkey88):

Vrei sa-l prinzi ca iti umbla in pc? Scuze dar nu sunt sigur daca am inteles.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune totul intr-un folder cu subfoldere si ascunde folderul: https://www.youtube.com/watch?v=7xTvRwDMqrc
Apoi sterge-ti istoricul navigarii: http://bit.ly/2FkaNyO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te-ai uita la porneturi de pe telefon nunai avea problema asta. Vrea si el sa se uite la pornache!

| nitromonkey88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de pornache ca si el are laptop. rolling on the floor))))