| ticaela a întrebat:

Buna , am o problema la calculator .Ieri cand l-am pornit cursorul de la mouse era blocat in mijlocul ecranului ,l-am restartat de atatea ori si nimic .Pana la urma m-am dus si am cumparat un mouse nou , cand am ajuns acasa nimic .Am scos tot calculatorul din priza cu speranta ca isi revine ,dar nu . Voi ce credeti ca ar putea sa aiba ? funda

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Poate nu i bagata bine mufa aia de la mouse la calculator, si eu am avut asfel de probleme dar il scoteam din priza si revenea