| inugoliath91 a întrebat:

Exista ceva program, sau se poate face cumva, ca icoanele de pe desktop sa dispara dupa un anumit timp dupa ce cursorul nu se mai misca, adica cand intra mouse-ul in idle... sper sa intalegetibig grin

PS: Am Windows 7

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Da screen saver happy

| inugoliath91 explică:

De screen saver stiam si eu...ma refeream la altceva daca n-ai intales...am cautat pe net si se mai vorbea de asa ceva, chiar facuze unu un program in C++, adica facuse algoritmul programului. dar nu am gasit un program implicithappy