| TAStefan a întrebat:

De ceva timp incoace laptopul imi creaza probleme.In special cand sunt pe o pagina de internet. Apar linii orizontale, mici si albastre care se multiplica si incep sa imi acopere aproape tot. Interesant e ca doar pe paginile de internet si cand deschid fereastra de Start se intampla acest lucru (nu am observat acele linii cand deschid un folder sau pe desktop).Am sa va las si o imagine desenata de mine in paint, pentru ca nu le pot surprindre cu un print screen, poate o sa ajute.Eu unul cred ca e de la placa video dar nu sunt prea sigur, pentru ca ar trebui sa imi afecteze tot, nu doar paginile enumerate mai sus. http://prntscr.com/2kca0c

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, din pacate e placa video! sad

| TAStefan explică:

A...Am vazut acum ca mi se intampla la fel indiferent daca e o pagina de intrenet sau nu...