| freedom49 a întrebat:

De ceva timp pc-ul meu ruleaza singur mai multe melodii care clar nu sunt in playlist si de asemenea, winampu sau orice alt program pentru muzica este oprit.sunt exasperante! aveti idee ce as putea face ca sa scap de ele?!?

Răspuns Câştigător
| dantekun94 a răspuns:

În principiu eu cred că ai deaface cu un virus care porneşte tot felul de melodii simultan. Deschide task manager (ALT_CTRL_DEL) şi caută în Procese ce proces rulează la maximum, şi dacă te-ar putea ajuta ai putea să te uiti lângă numele procesorului unde scrie de ce program aparţine acel proces. Succes!

5 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Ai un virus. Iata cum trebuie sa procedezi :
-In primul rand fa repede o scanare totala a calc-ului sa vezi daca intr-adevar e virus;
-Dezinstaleaza winamp-ul si instaleaza-l din nou.
Succes!

| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-run-foloseste-l-daca ai virusi ii termina.bafta!

| Adryan657 a răspuns:

Posibil sa ai virusi in pc
mai instalaleaza antivir sau cumpara o licenta antivir si fa un scan
eventual mai defragmenteaza HDD-ul

| Stefan3D a răspuns:

Bun bun bun happy Cineva sau ceva ti'a intrat in pc sad Singura cale sa scapi de intrus este sa iti reinstalezi windows'u sau sa scapi de acel cineva happy

| freedom49 explică:

Problema era cu un virus rulat de un program pe care l-am gasit cu task managerbig grin sper sa se fi rezolvat problema.

mersi pentru sugestii!