| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

De cu nu imi mai functioneaza google chrome? Nu vrea sa se incarce cred ca nici 1% pe google sau alte site-uri! Va rog dati-mi un link pentru aflarea raspunsului. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Eduard_3630 a răspuns:

Ai prea multi virusi in pc care anti-virusul nu-i detecteaza.Acei virusi ai afectat foarte mult programul respectiv.Mi s-a intamplat si mie si singura modalitate de a-l face sa iti mearga este de a instala windows-ul din nou. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, am reinstalat windows-ul si a mers, dar esti sigur ca l-ai luat de pe site original?