| aaaasdff a întrebat:

De curand am achizitionat un card de memorie si am primit si un adapter pentru ca atunci cand vrea sa pun muzica de pe pc pe card... imi puteti spune si mie unde gasesc locul unde se baga adapteru la unitate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă NU ai cititor de carduri la calculator, NU poţi folosi adaptorul ( în acest mod )...

Bănuiesc că acel card de memorie este pentru telefon, deci poţi folosi cablu de date şi cuplezi telefonul la calculator ( cu cardul de memorie în telefon ) şi astfel poţi copia DIRECT pe card ( muzică sau ce vrei, din calculator ).

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai cititor de carduri ai la calculator?