| FantasyNoDie a întrebat:

De curand mi-a adus fratele meu un Samsung galaxy note.Nu la folosit mult doar 2 saptamani pe muzica niste filme si atat.Treaba este ca... i s-a descarcat bateria si cand il puneam la incarcat imi arata semnul intrebarii... de fiecare data imi facea asa. Dar peste 2 ore nu mai mergea de loc.Nici nu mai vroia sa incarce Cand il aprindeam Scria doar cu alb Samsung galaxy note GT-7000 SI ramanea blocat asa o vesnicie si se incalzea in spate.straight face, LA fel si la incarcat arata bateria aia asa si ramane blocata. Ajutor ce pot sa-i fac?straight face

5 răspunsuri:
| MyhayBoSs97 a răspuns:

Sall! Ai incercat sa scoti bateria si sa o pui din nou? Sau s-ar putea sa fie o problema la mufa pentru incarcat. Sper ca te-am ajutat.

| FantasyNoDie explică (pentru MyhayBoSs97):

Da.Am incercat toate posibilitatie am pus si alta baterie plina.Dar tot nu vrea sa porneasca ramane tot in faza aia"Samsung galaxy note etc.straight face Se stinge aprinde singur si ramane doar scrisu ala,.straight face

| MyhayBoSs97 a răspuns (pentru FantasyNoDie):

Nu stiu ce sa zic. cred ca telefonul e dus. Sorry!

| FantasyNoDie explică (pentru MyhayBoSs97):

NU cred.

| andreiandrei09 a răspuns:

Cand il bagi la incarcat, tine apasat un timp pe butonul de pornire. Sper ca merge.