| AnonimusGate a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 problema este ca dupa ce s-a oprit din cauza bateriei acuma porneste si scrie Samsung galaxy s3 si ramane blocat pe imaginea aceasta. Cand il pun la incarcat arata bateria blocata fara sa dea semn ca se incarca.
Sa schimb bateria? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salut, la Samsung S3 problemele apar de la memorie, EMMC se numeste. Este un bug din fabrica, problema apare de exemplu daca lasi telefonul la incarcat peste noapte.
Rescrierea acestul EMMC este destul de dificila si se face doar in service Samsung.

http://www.servicegsm.info/service-reparatii-samsung/

http://www.servicetelefoanegsm.ro/service-reparatii-samsung/
Ai mai jos niste link-uri daca te ajuta.

5 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria si sa o bagi din nou?

Răspuns utilizator avertizat
| anonimulwqe a răspuns:

Dai resetarea telefonului.asa am facut si eu si nu am mai avut probleme. funda?

| AnonimusGate explică (pentru anonimulwqe):

Cum sa-i dau reset daca acuma nu mai porneste?