| MiniLoveYou a întrebat:

Am o problema cu Samsung Galaxy S2 Plus: bateria s-a descarcat complet iar acum cand este la incarcat imi arata iconita de incarcare dar a ramas la 1% de 3 ore iar cand vreau sa il deschid nu merge. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MarianTheBeST a răspuns:

Ceva in telefon sa desfigurat si nu poate face contact cu bateria du'l la reparatiiwinking Fundahappy:winking

2 răspunsuri:
| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Bateria tine mai mult incarc-o de la 80% min pan la 50% pe la procentele astea incarc-o va aveo o durata mai mare. in legatura cu intrebarea ta dai un reset( revenire la setarile din fabrica) bafta!

| kamybubu a răspuns:

Ti s-a dus softul..am patit si eu cu telefonul meu. du-l la un service daca e in garantie si mai bine ca ti-l face pe gratis.bafta:*