| Băi_Inteligentule_Băbu_1998 a întrebat:

De curând mi-am restartat windows și mi-am băgat windows xp, dar am o problemă cu internetul. Când bag firul de internet, nu merge și este setat să își ia singur ip și etc...
Dar nu merge nici wireless-ul, când apăs pe butonul de wireless nu se întâmplă nimic, așa mi se întâmpla și pe windows 7. Cred că este de la device... Mă poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| plusecelmaitarecateodata a răspuns:

Sti de ce nu merge netul ca tu ceai istalat windows si nu ai drivarul la net ca sa te conectezi isi trebuie drivarul pe net daca nu poti sa te conectzi imi pare rau pentru tine este cd cu drivar