| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi s-a facut update la windows 10 si de atunci nu imi mai merge Microsoft store... efectiv cand intru pe el dupa 3 secunde ma scoate....Cum pot sa il fac?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai registrat /activat corect windows-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

La actualizarea asta a windowsului nu mi-a dat nici-o registrare... Efectiv cand am vrut sa il opresc mi-a scris update and avut down si am apăsat si gata s-a stins si dupa aia cand l-am aprins si am intrat pe Microsoft store dupa 2 secunde m-a scos de pe el...

| RAY a răspuns:

System restore

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-am intrebat de registrare /activare de la instalare incoace.
Adica daca este windows original, licentiat si activat la MS.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Este original si activat windowsul...

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

In acest caz inseamna ce este un nou bug a Microsoft.
Contacteaza-le si cere-le explicatii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ii contactez?