| GabrielStefan a întrebat:

Salut, aveti idee de ce nu merge Windows Store pe Microsoft Lumia 640 LTE? Am facut upgrade la Windows 10, si de fiecare data cand deschid Store da cate o eroare, nu ma lasa sa intru in el, in rest totul merge bine.

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Se pare ca este o problema generala cu serverele Microsoft. Este un thread deschis aici:
https://answers.microsoft.com/......2bcac4020c

Se pare ca din browser ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce eroare? Care este textul explicativ?

| GabrielStefan explică (pentru Bula):

A aparut o eroare! Incercat mai tarziu. Cod 0x8013153b in caz ca aveti nevoie de el, dupa aia ceva cu CV...etc. Si daca il deschid iar, da alta eroare.