| georgiana967 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa vad un video pe net mi se inchide neasteptat aparandu-mi mesajul "pluginul Adobe flash player s-a inchis din cauza unui defect"am reinstalat Adobe flash player dar degeaba, ce pot face?

5 răspunsuri:
| D3iDEI a răspuns:

thinking pei... ai java?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa patesc si eu pe explorer inseamna ca ta expirat instaleaza-l din nou si trebuie sa mearga daca nu merg videourile pe GoogleCrome!

| LeMike a răspuns:

In primul rand dezinstaleazal total din condrol panel/add or remuve programs si apoi instaleaza-ti ultima versiune a flash playerului!

| pnker a răspuns:

Incearca google chrome

| nik14 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi si browserul, sa stergi istoria.
Pentru a sterge istoria, si cleanup recomand : Ccleaner, un program gratis foarte bun