| DoarOana a întrebat:

De unde as putea sa cumpar o tableta grafica? E mai bine sa fac comanda online?
Oare gasesc ceva la hypermarket?

Răspuns Câştigător
| okaybmd a răspuns:

La hipermarket nu prea cred, sau daca au asa ceva sunt putine modele, deci nu prea ai ce sa alegi. Poti sa incerci la un magazin specializat de calculatoare (Depozitul de calculatoare, etc) sau online. Si ti-as recomanda una ieftina. Eu personal am cumparat una acum cativa ani la vreo 2.5 milioane lei vechi, si sunt f. multumit. Nu e Wacom (considerata cea mai buna firma in domeniu), dar marimea e destul de buna (sincer cred ca ar fi fost buna mai mica), are 512 nivele de senzitivitate (fata de 1024 de regula la bamboo), dar e muuuult mai ieftina. Pana devii profestionista, una ieftina e super super, crede-ma.

1 răspuns:
| okaybmd a răspuns:

Nu de la supermarket, incearca la Depozitul de calculatoare sau online la okazii.ro. Si iti recomand una ieftina - eu am Trust de cativa ani si sunt f f multumit. Sigur, Wacom sunt considerate cele mai bune, dar pana devii experta, asta e super super, crede-ma