| iuli000 a întrebat:

De unde pot cumpara o folie de protectie pentru Allview A4 you, cu transport gratuit. FUND

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista transport gratuit! Iar la cei care nu e afisat transportul, acesta e inclus in pret, deci tot al drac! Cine crezi ca-ti face servicii moca?

| Johanna_Sara_Amy_1991 a răspuns:

De pe Allview... sau daca nu, incearca eMag... Eu mi.am comandat tableta Allview /nu mai stiu cum e numele/ alldro duo hd/ceva de genul/ si am transport gratuit /locuiesc in Sebes-Alba/, din Buc, sau din Brasov...
Din fiecare sunt 200/300 km