| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca melodia de la Vacanta Mare O vaca a iubit un bou pe telefonul meu Nokia 3110c? Am internetul pe telefon activat.

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Intra pe internet de pe telefonul mobil si scrie site-ul la introduceti adresa: www.waptrick.com si acolo dai ce vrei sa descarci: melodii, sonerii, jocuri, imagini, animatii etc. si e gratuit!

| brytney a răspuns:

Incearca sa scrii pe google free mp3 (sau altceva) for nokia 3110

| despresuflet a răspuns:

Mai degraba as proceda astfel: gaseste melodia in format mp3 (descarc-o si tu de pe net), apoi foloseste un program sa iti converteasca din mp3 in aac *vezi aac-mp3.net*, si apoi copiaza aac-ul pe telefon (prin bluetooth - daca stie telefonul sau trimite-o pe net - ca tot zici ca ai datele activate).winking