| ONElena11 a întrebat:

De unde pot descarca o versiune buna si free de photoshop?(dar sa fie trial)

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Obține o copie în trial a Adob photoshop de aici:
http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5067
Nu apela la servere ilegale în genul celor indicate de cel de mai jos, că te vei alege cu soft contrafăcut, aia înseamnă că vei avea hardul distrus, sectorul de boot infectat și ai șanse mari ca tot ce tatstezi pe pc să fie transmis la cel ce a creat keylogger-ul.Scopul, obținerea numărului contului bancar, numărului de card, etc, ca să îti poata fura banii din cont, sau ca să se amuze să îți „spargă" adresele de yahoo.
Succes

| Sirena_Mica_1976 a răspuns:

De pe net

| alvulturus a răspuns:

Http://www.adobe.com/ro/ poti gasi aici toate adoburile inclusiv photoshop