| Ovidiu a întrebat:

De unde pot descarca softul Deep Freeze, cu crak, sau serial? Dau funda.happy

1 răspuns:
| bogdi504 a răspuns:

Ia-l si tu de pe spiratebay sau dupa s4megaupload (am scris eu cu s in fata la cuv alea pentru ca nu ma lasa astia sa scriu altfel tu nu scrii si s-ul) funda? dar sa ai grija cu el ca e naspa rau...iti sterge tot ce ai instalat in local c chiar daca vrei chiar daca nu vrei...cand stingi pc si il redeschizi ce a fost in :C nou e sters crying