| DexTer a întrebat:

De unde pot descarka un driver pentru sunet...si de unde stiu ce fel de placa de sunet am?

Răspuns Câştigător
| cd92 a răspuns:

Start-->Run-->dxdiag si sus unde vezi sound dai click si la name este modelul placii tale de sunet, apoi scrii pe google modelul placii de sunet si cauti driverele pentru eawinking

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Program pentru rezumatul pcul tau. Everest 5
In functie de ce placa de sunet ai dai un search pe google download driver for!
Succes.

| Mihaic93 a răspuns:

Daca nu vei cauta singur nu vei sti nimic toata viata!

| -TattO- a răspuns:

Driverul -- dupa softpedia.com. gasesti drivere. pai cu aflatu. la add or remove programs - te uiti acolo la denumire., scrie acolo toata denumirea bafta. sper sa fi ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu PCWizard, face același lucru ca și Everest și e gratuit. :)
Link: http://www.cpuid.com/download/pcwizard/pcw2009_v190.exe