| Elaaaaaaaaaa a întrebat:

De unde pot downloada ( free ) PhotoShopu? Multumesc`:*

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ia-l de aici: http://www.h33t.com/......etails.php

urmeaza instructiunile din pachet, o sa-ti zica cum sa-l instalezi ca sa-ti mearga mai mult de 30 de zile.

| cby a răspuns:

Din nefericire programul de editare a imaginilor numit PhotoShop, produs de Adobe, este *comercial* adica nu este gratuit. Preturile variaza intre 230 USD (versiune veche) si 670 USD (ultima versiune). Incearca un editor gratuit cum ar fi Gimp sau si mai bine cauta pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat doar ca nu a mers... o prietena a incercat luni la rand si tot nu a reusit.
Ar trebui cel mai bine sa ti-l insaleze cineva direct pe PC tongue
:*