| crazyangelforever a întrebat:

De unde pot lua acel cod de inregistrare pe site-ul sims 3?
Am cd-ul original, am instalat jocul cu acel cod dar pe site nu mai merge!
Help!

3 răspunsuri:
| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Uita-te pe carticica din cd, si e un cod acolo sau in carticica, trebuie sa fie pe undeva, dar daca spui ca nu gasesti, incearca sa suni la assistenta, [ai numerele la sfarsitul cartii pe ultima pagina] sau macar asa este la jocurile de ps2 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Poti sa nu mai fii de rasul lumii? Si fi in pas cu moda laughing de parca ai putea :d laughinglaughing

| robynyo22 a răspuns:

Imi dai emailul ta?