| shiningstar_7528 a întrebat:

De unde pot lua si eu limba romana pentru Photoscape?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai versiunea 3. 4 ar trebui sa fie deja pe undeva in setari optiune de schimbare a limbii in romana.

| addflo a răspuns:

Ultima versiune contine deja limba romana. Cand instalezi alege in loc de English Romanian ca limba de instalare.

| Puiutz a răspuns:

Dar nu se poate asa cevastraight face, cel putin eu asa cred.

| Ana a răspuns:

Dar in PhotoScape este usor de lucrat, cel putin la mine asa e.chiar nu stiu daca ai putea sa-l faci in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze in oglinda poti sa-ti faci.sa umblii cu photoscape este chiar atat de complicat? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add la ym etirel11@yahoo.com