| Vi1rus a întrebat:

De unde pot lua toate updaturile pentru windows xp?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

De aici le poti descarca. E o imagine ISO. Scrii un cd cu ea (sau montezi imaginea cu Deamon tools) si le instalezi:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42776

12 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu ai licenta te safatuiesc sa nu le faci!

| Claudes a răspuns:

Se fac automat, cand conectezi internetul, o seara placuta!

| Roxin a răspuns:

Salutare!
Cel mai sigur le gasesti pe site-ul oficial Microsoft! Succes!

| Vi1rus explică (pentru Claudes):

Nu cred ca se fac automat. pentru ca Perioada de asistență pentru Windows XP s-a încheiat

| Claudes a răspuns (pentru Vi1rus):

La mine se faceau automat, Succes la update-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Da-mi voie sa mai adaug ceva ca sa priceapa baiatul. Daca xp-ul nu are licenta, prin update se descarca si acel wga care detecteaza ca e nelicentiat. Poate gasi un windos xp sp3, pentru ca acesta e ultimul aparut. Update nu mai gaseste.

| Vi1rus explică (pentru horia2012):

Le pot instala pe windows xp da?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Unul din motive! happy

| horia2012 a răspuns (pentru Vi1rus):

Da, dar unele s-ar putea sa nu se instaleze( depinde ce varianta de XP ai, ce update-uri ai facut pana acum.). Cele care nu se pot instala din diverse motive, nu insista asupra lor.

| Vi1rus explică (pentru horia2012):

Bine, multumesc

| horia2012 a răspuns (pentru Vi1rus):

Cu placere.