| MirunaMuffin a întrebat:

De unde pot sa dowloandez si eu pe gratis pachetul Microsoft? cu word,power point, excell, etc

fundita puppy dog eyeslove strucklove struck

1 răspuns:
| Comandantul a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......fice.shtml acesta este trial dar ca o varianta free si care este asemanatoare si este facuta si de romani poti lua asa ( aceasta varianta a 2 o folosesc si eu deoarece Microsoft-Office pentru ce vrea sa fie si cui ii este adresat mi se pare scumpa cel putin pentru noi...in fine..deci uite varianta a 2 a http://www.openoffice.org/download/index.html.Sper ca am putut sa te ajut.Ai grija de tine si spor la treaba